Ωρολόγιο Πρόγραμμα 3ου ΓΕΛ Νέας Φιλαδέλφειας “Μίλτος Κουντουράς”

3Ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΛΦΕΙΑΣ “ΜΙΛΤΟΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ”                                                          
                                                                         
ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΑΠΌ 23/11/2020  
                                                                         
    Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
  ΏΡΑ 08:15 9:05 10:00 10:55 11:50 12:40 13:30 08:15 9:05 10:00 10:55 11:50 12:40 13:30 08:15 9:05 10:00 10:55 11:50 12:40 13:30 08:15 9:05 10:00 10:55 11:50 12:40 13:30 08:15 9:05 10:00 10:55 11:50 12:40 13:30
  1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7 1 2 3 4 5 6 7
Τζιοβάρας Απόστολος 03                                     ΓΑΠ               Β3       Β3 ΓΑΠ      
Λέλη Αθηνά 01         Β1 Β2 Α3         Α3 Α1 Α2           Β2 Β3 Β3     Β1 Γ2   Α1 Γ1 Α2          
Σαμαρά Αθηνά 02 Α1 ΓΑΠ   Α3 Α1     Α1 Α1 Α1   ΓΑΠ ΓΑΠ     ΓΑΠ Α2 Α2 Α2           ΓΑΠ Α2 Α2 Α3         ΓΑΠ Α2 Α1
Πατσιλίβα Μαρία 02 Γ1 Α3 ΓΑΠ ΓΑΠ       Γ1 Β3 ΓΑΠ         Γ1 Β2 ΓΑΠ         ΓΑΠ Γ1 Γ1   Α3 Γ1   Β3 Α3 Α3   Β2 ΓΑΠ  
Συμεών Αγγελική 02   ΒΑΠ Β3 Β1   Α1 Β2         Β3 ΒΑΠ Α1       Α1 Β2 Β1         Α1 Β2 Β2     Β2   Β2 Α1 ΒΑΠ  
Διώχνου Ζωή 02 Γ2   Α3 Α2       Γ2 Γ2 Α3 Α2       Α2 Β1 ΒΑΠ Γ2   Α3   Α3 Γ2 ΒΑΠ Α2             Β1 Α2 Α3 Γ2
Καμπουράκη Στασινή 02         Β3 Β3         Β1 Β1   Β3   Β3   Β2             Β3 Β1 Β1 Β2   Β1 Β1 Β3      
Νουβέλογλου Δήμητρα 02 Γ1 ΓΑΠ ΓΑΠ ΓΑΠ       Γ1   ΓΑΠ   ΓΑΠ ΓΑΠ   Γ1 ΓΑΠ ΓΑΠ         ΓΑΠ Γ1 Γ1 ΓΑΠ   Γ1           ΓΑΠ ΓΑΠ  
Μήτσιος Νικόλαος 03 Α2 ΒΘΠ1 Β2         Β2 Β1 ΒΘΠ1 Α3   ΒΘΠ2 Β1     ΒΘΠ2 Β1       Β2 Α2 ΒΘΠ1         Β2   Β2 Α3 Β1 ΒΘΠ2 Β1
Κραββαρίτη Ευαγγελία 03     ΓΟΠ Α1   Α3 Β3   Α3 Α2   Α1 ΓΟΠ     Α1 Α1   ΓΟΠ ΓΟΠ   Α2 Α1   ΓΟΠ Β3     Α3 Β3   Α2 ΓΟΠ    
Φραγκουδάκη Μαρία 03                                     ΓΑΠ                         ΓΑΠ      
Λυμπέρης Βασίλειος 04.01                     Β2 ΓΘΠ Α3     ΓΘΠ ΓΘΠ   Β3 Α1 Α3 ΓΘΠ Β1 Α2                 Β3 ΓΘΠ Β2
Ζώρα Άννα 04.01                         ΒΘΠ1                                         ΒΘΠ1  
Ευαγγελάτος Σιδέρης 04.04 Β ΒΘΠ2 ΓΘΠ   ΓΘΠ ΓΘΠ       ΓΘΠ ΓΘΠ Α2 ΓΘΠ   Β Α2   Α3 ΓΘΠ ΓΘΠ   Α1 Α3 ΒΘΠ2 ΓΘΠ       Α1   ΓΘΠ ΓΘΠ ΓΘΠ    
Μπακόλα Μαρία Ελένη 05                                                                      
Σούμπαση Σταυρούλα 06 Α3 Α2 Α1                 Β2 Α2 Γ1 Α1 Α3   Β3         Β3 Γ2 Β2       Γ2 Γ1 Α2   Α3 Α1  
Βαλή Ευτυχία 06               Β1                                       Β1              
Λάγιου Αναστασία 07                                                                      
Σαρίκος Μιχαήλ 11       Β2 Α3 Α2   Α2 Γ1   Β3       Γ2   Α3 Γ1 Α1 Β3   Β1 Β2 Α1   Γ1 Γ2   Β1 Γ2          
Μπερναλής Θεοδόσιος 78   ΓΘΠ Α2   ΓΑΠ ΓΑΠ ΓΟΠ Α3   ΓΟΠ ΓΑΠ               Α3 ΓΑΠ ΓΘΠ           Α1 ΓΑΠ Α2 Α1 ΓΑΠ        
Αλ Ινσαουί Ραμζί 80       ΓΟΠ ΓΟΠ ΓΟΠ                                                 ΓΟΠ ΓΟΠ   ΓΟΠ  
Λοντόρφος Ιωάννης 82                                                                      
Πετρόπουλος Άρης 86   ΓΟΠ Β1 Β3 Β2     Β3 Β2   ΓΟΠ ΓΟΠ       ΓΟΠ ΓΟΠ   Β1 Α2 Α2 ΓΟΠ   Α3 Α3           Α1 Α1